Pridané dňa od oko

Talkshow Obludárium štartuje novú sezónu! Pišta Vandal si už brúsi zuby na štyri zaujímavé osobnosti

 

Obludárium sa po letnej odmlke vráti v plnej sile. V stredu 23. septembra v KC Dunaj sa v bláznivej komediálnej talkshow predstavia štyri výrazné osobnosti slovenského spoločenského života: psychológ, intelektuál a zakladateľ karate na Slovensku František Šebej, jedna z najznámejších ženských spisovateliek Timea Keresztényiová, muzikant Michal Štofo Štofej a aforista a bežec maratónov Tomá Ulej. Pišta Vandal sa dušuje, že ich vyobracia ako ražniči na grile. Hudobným hosťom večera bude Dynamo Team, kapela Michala Štofeja.


šebej 2František Šebej

je jeden z posledných skutečných intelekktuálov, ktorý sa pohybujú vo verejnom i politickom priestore. Vyštudoval a prednášal psychológiu, je aj novinárom. Je poslancom v parlamente, spoluzakladaľ karate na Slovensku,. Ako karatista súťažil, neskôr karate aj sám trénoval. Nosí v sebe riadne zvery! Zvery bojovníka, intelektuála, psychológa i politika. V Obludáriu ich predvedie.

 

Timea KeresztényiováTimea 2

patrí k najúspešnejším autorkám ženskej literatúry na Slovensku. Je aktívnou publicistkou, píše pre časopis Eva. V Obludáriu vypustí svoje vášnivé šelmy a porozpráva o zakázanom ovocí, zakázaných stranách, zakázaných láskach i o živote v Afrike. Možno prezradí aj niečo o načančanom svete lajfstajlových časopisov! Timea a.k.a. Zver!

 

ulej 2Tomáš Ulej

je aforista. Každá jeho veta je výčitkou a každá výčitka definíciou. Jeho postrehy raz budú tesať do kameňa. Zatiaľ ich ukladá do kníh, alebo publikuje v periodikách, či na internete. Okrem toho Tomáš behá maratóny. Hovoriť bude aj o tom, ako sa dá pravda o vesíre vtesnať do dvoch veršov. Presne takú obludu v sebe ukrýva.

 

Michal Štofo Štofejštofo 1

je hudobník. Pred rokmi založil hipisácku lážo-plážo kapelu Hudba z Marsu. S touto formáciou odohral stovky koncertov, od serióznych akcií v undergroundových kluboch, po hopsasa majálesy v miestnych kultúrnych domoch. Na ceste do Compostely sa dotkol pravdy a zmenil celý svoj život. Neskôr založil formáciu Dynamo Team, ktorá úspešne bodovala aj v Amerike. Štofova zver je z Marsu!!!

 

Pišta Vandal

je zakladateľom a mozgom Obludária. Píše knihy, vydáva knihy, je rozhlasovým publicistom a hudobníkom. Na svojom konte má desiatky nahrávok a trinásť kníh. Jeho humor je láskavý, dostane sa vám do hlavy.

 

Dynamo Team

to rozbalia v plnej sile! Nadupaný rokenrol presvedčí aj najvačších pochybovačov!!!

 

  1. 9. (streda)

Štart: 20:00 hod.

Vstup: 7€ na mieste / 6€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

 

Event: www.fb.com/events/1633068043631252

Video: https://www.youtube.com/watch?v=gyYSQSqKrIk