Pančlajn nezamdlie ani v letných horúčavách! Najslovutnejšia stand-up comedy show pre vás nachystala júlové osvieženie. Sviežiť vás bude koktail humoristov v zložení 2 dcl Kuba Gulíka, polievková lyžica Dana Čistého, dve kolieska Mateja Adámyho, rez Martinom Hatalom a jeden gram velikej postavy českej webovej žurnalistiky Miloša Čermáka. Do krepčenia vašich crocsov vám bude hrať Petiar Lachký a z plavčíckeho mostíka sa k vám bude prihovárať naša bójka Samo Trnka.

Panc_1920x1080 (1)

Jakub Gulík

Čoraz rýchlejšie stúpajúci hit slovenského stand-upu. Tento silný drink zamiesili v Dubnici nad Váhom a pretrepali na Silných rečiach. Vypijete na hlt.

Dano Čistý

Sú nápoje, ktoré by nemali chutiť, lebo sú fakt divné, ale aj tak to slopete, lebo sa nedá inak; napríklad maté alebo voda z kapusty. Aj stand-up Dana Čistého sa zakráda tam, kde by ste humor nečakali. Ale on tam je – a nedá sa ho nabažiť.

Miloš Čermák

Muž, ktorý zedol český internet, šéfredaktor iHNed.cz, laureát Křišťálovej lupy a spoluautor legendárneho komiksu Hana a Hana. A hen, robí stand-up. Toto si ozaj nenechajte ujsť.

Matej Adámy

Alpský rum slovenského stand-upu. Reže do živého, páli v krku, moce hlavu. A predsa si radi dáte zas; človeku sa lepšie žije, keď zistí, že aj horšie môže byť. Napríklad byť Adámym.

Peter Petiar Lachký

Niet pekného leta bez piña colady; niet pekného života, keď v ňom nie je Petiar. Sladký, opojne rozmarný, sviežo bezprostredný. Budete si pýtať dupľu.

Martin Hatala

Ďalší nový drink, ktorý ste u nás ešte nepili. Je to cider alebo vodka s džúsom? Vychladená desina alebo teplá pätnástka? Nevieme. To, čo vieme, je, že ide o dobre prekvasený ležiak dvoch bratislavských stand-upov – Silných rečí a Dungeon Comedy. Nech sa ukáže – a vy sa dívajte.

Samo Trnka

Sú vína, ktoré skladovaním zrejú a potom tie, čo treba piť hneď. Trnka je ale taký ten samoroďák, ktorému ani svätená voda nepomôže; taký, čo vám nalejú na dedine a vy vypijete len preto, lebo nechcete uraziť, čakajúc na rezne. Nebojte sa, rozpráva krátko.

poster_web (1)3. 7. (streda)

Štart: 20:00 hod.

Vstup: 11€ / 10€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

 

Event: https://www.facebook.com/events/506505766212200/