Pridané dňa od admin

Či už ste typy, ktoré si s príchodom nového roka dávajú rôzne predsavzatia, čo by chceli vo svojom živote zlepšiť a spraviť, alebo ľudia, ktorí sú celoročne motivovaní pracovať na sebe a svojich cieľoch, Night of Chances vám aj v roku 2018 dáva možnosť dostať zo seba to najlepšie.

Sexy popisy pracovných pozícií a Job Fairs nestačia

Azda všetci sme to zažili, Job Fairs. Prídeme medzi stánky, prihovoríme sa, v lepšom prípade sa prihovoria nám. Opýtajú sa nás, či máme záujem pracovať v ich firme a vypýtajú si od nás vytlačené CV alebo kontaktný email. Dozvieme sa, že dostaneme na mesiac 2x home office a stravné lístky a pri odchode si ukradneme pero s logom firmy. Ciii beka! …Ak aj vy patríte k ľuďom, ktorým sa nezježili pri tejto predstave chlpy od radosti, mali by ste pouvažovať o podujatí Night of Chances.

Čo je Night of Chances?

 

To, čo hovorí jej názov. NOC je celovečerné podujatie plné príležitostí a možností sebarozvoja. Jednoducho, šialene veľa šancí pre krajšie zajtrajšky! Nesmejte sa, vážne. Nebol by zajtrajšok krajší, ak by ste si boli istí, že vás na trhu práce takmer nič neprekvapí? To je niečo, čoho sa počas svojho štúdia desí mnoho študentov. Na Night of Chances však zažijete pracovnú realitu skôr ako po štátniciach a prípadného zamestnávateľa si doslova vyberáte sami. Veď kedy inokedy máte príležitosť otestovať si zamestnávateľov skôr, ako si oni otestujú vás na pracovnom pohovore?

 

Odkry pozadie firiem a otestuj si prácu v nich!

NOC čerpá svoju obľubu u študentov vďaka synergii viacerých zaujímavých formátov, prostredníctvom ktorých môžete zažiť naozaj veľa. Je to primárne vzdelávacia konferencia, na ktorej môžete stretnúť najvyšších zástupcov rôznych firiem zo svojho odboru a zároveň s nimi a ich kolegami neformálne nadviazať kontakt na interaktívnom pracovnom veľtrhu.

Workshopy, ktoré sú vedené konkrétnymi firmami, vám ponúknu viac ako hodinu na zlepšenie svojich schopností. Preniknete do kultúry spoločnosti, uvidíte ich pracovné nasadenie, ale aj problémy, s ktorými sa možno potýkajú. Čo sa týka študentov, ale aj firiem, workshopy sú hodnotené extrémne pozitívne. Aby mali adekvátnu hodnotu pre obe strany, študentov na ne vyberáme podľa ich záujmu, ale aj skúseností, ktoré uvádzajú v životopise. Práve spomínané firmy zvyknú mať presné požiadavky, pre koho je ich workshop určený.

 

 

Night of Chances rastie spolu s účastníkmi

Night of Chances prešla za posledné roky veľkými premenami. Určite si nejeden dlhoročný návštevník všimol mnohé zmeny a vylepšenia od obsahu až po grafické prevedenie. Od projektu, ktorý organizovali študenti vo svojom voľnom čase narástol až na podujatie s full-time tímom, ktorý sa stará o všetky detaily od účasti firiem, logistiky, marketingu až po zaujímavý obsah a rečníkov. Z Bratislavy sa NOC posunula do Košíc, Brna a jej najbližšie kroky budú viesť aj do Prahy a Viedne. Podujatí je stále viac, zvyšuje sa ich kvalita, zároveň však aj ich náročnosť.

NOC má za úlohu posúvať študentov k novým výzvam a cieľom

Night of Chances sa snaží byť jedinečným podujatím, ktoré dá účastníkom príležitosť ujasniť si predstavu o kariérnom smerovaní, nájsť si prácu či stáž, prakticky sa vzdelávať vo svojom odbore a spoznávať najnovšie trendy a príležitosti. Jedným z hlavných poslaní NOCi je, aby bola pre všetkých, ktorí v účasti vidia zmysel. Zúčastňujú sa jej začínajúci študenti s nejasnou predstavou o svojej budúcnosti, absolventi s pracovnými skúsenosťami, ale aj cieľavedomí mladí inovátori, ktorí hľadajú cestu ako a kde preraziť. Práve na NOCi nájdu prostriedky, ako sa k svojmu snu priblížiť… a to všetko pod školskou strechou.

Aké zmeny prinesie NOC v roku 2018?

V posledných rokoch bolo podujatie rozdelené na viacero formátov ako odborné diskusie, prednášky, workshopy a speed dating so C-level reprezentantmi firiem. S novým rokom si aj Night of Chances postavila pred seba výzvy a ciele v podobe upgradu eventu na základe spätnej väzby z minulých NOCí. Bude krajšia a dlhšia, bude obsahovať niekoľko nových formátov, upravený rozvrh pre uľahčenie time-managementu na evente, širšie možnosti networkingu a hlavne, bude sa snažiť priniesť príťažlivejšie témy a rečníkov, ktorí už čo to dosiahli aj v zahraničí.

Tieto zmeny si budete môcť otestovať medzi prvými a to na Night of Chances Technology, ktorá sa koná už  14.3.2018 na FIIT STU a následne na Night of Chances Engineering, ktorá sa koná 4.4.2018 na SjF STU.

Novoročný darček pre našich čitateľov!

Night of Chances je event, ktorý búra stereotypy nezáživných pracovných veľtrhov a prinesie účastníkom ako na podnose všetky príležitosti na kariérny rast či sebarozvoj. Určite preto stojí za to si počas svojho štúdia na neho vyhradiť čas a raz ročne využiť príležitosť na “upgrade” najnovších informácií a príležitostí, ktoré váš odbor ponúka.

Nakoľko si organizátori cenia študentov, ktorí sa vedia rozhýbať medzi prvými, do 28.2. ponúkali možnosť získať k lístku na Night of Chances Technology nové tričko, ktoré bude svietiť v tme, na ktorého tvorbe spolupracujú so značkou LEMUR.

 

Pre vás, našich čitateľov sme ale vybavili šancu získať tento darček k lístku až do konca februara! Stačí, ak pri registrácií na Eventbrite.com zadáš promo kód “thnxOKO”.

 

Pokiaľ sa chystáš na Night of Chances Engineering, vybavili sme zas menšiu zľavičku! Zadaj pri registrácií promo kód “thnxOKO”, a uvidíš. ;)

 

#KeepUpgrading #ChangeResolutionsForActions