Kto by sa netešil na september? No, asi nikto. Leto sa končí a prichádza jeseň, čas sychravého smoklenia. Ale i v taký nesympatický čas je dôvod na teplo v srdci – je tu predsa vinobranie a ešte aj najslovutnejšia stand-up show Pančlajn. Humor v plných strapcoch zaobstará zostava: Hudák, Lujza, Gulík, Ondřejíček, Adámy a nováčik Andrej Hrebík. Uvádzať tento raný kvas bude riadne rozkrídlená vínna muška Samo Trnka. Hudobným hosťom bude Andrea Bučko.

koláž

Tomáš Hudák

Hudák iskrí na stand-upovej scéne stabilne ako Hubert špeciál. Jeho pozorovania sú presné, jeho prednes vypiplane precízny. Poznáte z televízie aj rozhlasu, kde sa podieľa na zábavnej relácii Od veci.

Lujza Schrameková

Ak si myslíte, že ju poznáte z televíznej obrazovky, tak to si myslíte veľmi zle. Oni jej tam dávajú všelijaké role láskavých žien. To u nás pôjde za seba – ako matka, manželka, žena. Bude to bolieť – hlavne pánov.

Jakub Gulík

Ešte toť pred rokom to bol taký stand-upový rampáš a ahaho, dnes už vyzretý ročník. Najrýchlejšie stúpajúca hviezda stand-upu s výborným postrehom a inovatívnym prednesom. Užite si ho, kým ho nedajú do archívu.

Rado Ondřejíček

Na internete je ľahké byť za drsniaka, keď ste Cynická obluda, ale ísť pred živých ľudí, to chce gule. Rado ich má, lebo príde. Tak príďte aj vy, nech vám ukáže.

Matej Adámy

Standupová frankovka – temná, trpká a s dlhou dochuťou. Či vás bude po Adámym bolieť brucho, alebo hlava, to už je na vás. Ale bez následkov to nebude.

Andrej Hrebík

Andreja sme našli v Trnave. Andrej šiel na open mike. Andrej dal na pána. Nuž vítame Andreja aj na Pančlajne.

 

Samo Trnka

V humore sa neocitol náhodou, iné možnosti neboli. K stand-upu sa dostal tak, že si povedal, že to je ľahké. Potom zistil, že je to ťažké, čo ho pobúrilo. Z trucu robí stand-up podnes.

PANCLAJN-15-A1_web4.9. (streda)

Štart: 20:00 hod.

Vstup: 11€ / 10€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

 

Event: https://www.facebook.com/events/1714495955482762/