Čas zrelých klasov sa blíži a my pre vás máme nachystanú letnú žatvu humoru. Najslovutnejší kombajn stand-upu Pančlajn vám ponúka túto augustovú viazaničku dobre vycepovaných kláskov: Michaela Szatmaryho, Gaba Žifčáka, dva Jakuby, Ptačina a Lužinu, Ďura Ďuriša a dvojdomého Pištu Vandala, lebo doma je aj v humore aj v muzike. Sprevádzať programom vás bude len mierne pripečený bochníček Samo Trnka.

Panc_1920x1080_napis (1)

Michael Szatmary

Kvalitne vypečený maces slovenskej stand-upovej scény. Z domovských Silných rečí sa rozchytal po celej Bratislave a má aj vlastnú talk-show F(l)ór. Poznáte aj z TV – obvykle hrá v Kriminovinách svadobných podvodníkov.

Gabo Žifčák

Dozlatista vypečená žemlička rýdzej radosti. Gabo sa už ako dieťa rozhodol, že bude vtipný, takže sa naučil naspamäť všetky pásky Andera z Košíc. Vďakabohu, medzičasom si vytvoril vlastné vtipy – ľudské a pochopiteľné pre všetkých, čo majú uši.

Jakub Ptačin

Masťami dobre mazaný bratislavský rohlíček z Oravy. Doma je v grafickom dizajne, srdcom je nový prezident tohto štátu, ale nohou občas zájde aj na pódium. V stand-upe je guľomet, ktorý páli jeden fór za druhým.

Jakub Lužina

Tento chlpatý knedlík slovenského stand-upu vyzerá, ako keby ho ani jedna mater nemala, a že z neho vtipy skáču len ako vedľajší produkt silnej neurózy. Fascinujúce na tom je, že to druhé bude asi pravda. Na Pančlajne prvýkrát!

Juraj Ďuriš

Ešte nie celkom dopečená pletenka. Doma je v divadle, aj v komických rolách, a rozhodol sa popasovať si sily so stand-upom. Na Pančlajne sa ukáže druhýkrát, takže sa ukáže, ako sa ukáže. Držíme palce, nech sa ukáže.

Pišta Vandal

Veľmi tvrdé pečivo, zato s mäkkou striedkou – metalista, ktorý má v Rozhlase pravidelnú reláciu o kresťanstve. Na Pančlajne nie je žiaden nováčik, vystupuje u nás od začiatku. Aj tentoraz donesie všetko – láskavý humor, aj tvrdú muziku. Prípadne naopak.

Samo Trnka

Tento len mierne pripečený bochníček kvasí na Pančlajne ako jeho telo i duša. Bude vás sprevádzať programom a pridá aj svoju trošku toho humoru – vďakabohu na začiatku, aby ste nezutekali. Keby ste pozerali televízor, poznáte ho odtiaľ, keby ste ho nepozerali, tak ho  odtiaľ nepoznáte.
Pančlajn_august_web

24. 8. (streda)

Štart: 20:00 hod.

Vstup: 11€ / 10€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

Event: https://www.facebook.com/events/1229346943773087/